Programista C#

Moim ulubionym językiem programowania jest C#

Z C# jestem związany już prawie dwa lata. Najpierw zacząłem się go uczyć z książki Andrew Troelsen'a. Następnie dostałem pracę jako programista Windows Embedded. W czasie pracy uczestniczyłem w kursach, w których nauczyłem się dobrze języka C# i dziś znam go w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym. Kolejnym krokiem była praca z bazami danych oraz z Entity Framework. Dzięki niej dostałem kolejną pracę, gdzie również wykorzystywałem Entity oraz Silverlight. Nauczyłem się również korzystać z różnych wzorców projektowych takich jak np. Singleton, MVVM, Dependency Injection.

W ostatniej pracy wykonywałem stronę w oparciu w CMS UMBRACO, tworzyłem webservicy, programowałem w XSLT, Razor. Ten CMS jest zbudowany w oparciu o ASP.NET MVC. Prace wykonywałem dla zagranicznego rządu. Miałem pośrednika z Polski.
Napisałem również CRM w WPF.
Dziś mogę dumnie nazwać się programistą C#.
Tworzę algorytmy oraz aplikacje biznesowe.


Portfolio

Zadanie testowe. W zadaniu tym miałem użyć interfejsów, dziedziczenia oraz stworzyć metody wykonujące proste obliczenia matematyczne. Dzięki niemu dostałem pracę.

W ramach testów napisałem CRM w oparciu o ASP.NET MVC tutaj

Również sam w domu programuję w ASP.NET, gdzie korzystam z C# oraz wzorca MVC.

Programowałem w C# aplikację służącą do zarządzania jakością w firmie. Tym razem nie mam żadnych kodów źródłowych, gdyż znajdowały się one na serwerze,a my korzystaliśmy z TFS. W większości poprawiałem różne błędy. Uczyłem się również bardzo wielu zagadnień związanych z programowaniem jak wzorce projektowe - MVVM, Dependency Injection, Singleton i wiele innych. Korzystałem również z Frameworka Prism. Praca w tej firmie była najlepszą w mojej karierze. Nauczyłem się najwięcej różnych przydatnych technologii jak np. Silverlight. Nauczyłem się pracować zgodnie z modelem Agile i wiele innych zaawansowanych zagadnień.

Praca, którą wczoraj zakończyłem polegała na tworzeniu pluginów do sklepu napisanego w ASP.NET MVC. Również bardzo wiele nauczyłem się w tej pracy. Szczególnie nauczyłem się korzystać z interfejsów, dla aplikacji implementującej Dependency Injection.