Ulubione restauracje.

Czasem nie mam ochoty jeść w domu lub nie mam na to po prostu czasu. Dobre jedzenie to jest to co lubię na mieście.
Oto ranking moich ulubionych restauracji, w których jadam lub spędzam wiele czasu.

1. Absolutnym numerem jeden jest dla mnie restauracja w hotelu Aviator
2. Na drugim miejscu stawiałbym Fanaberię, gdyby jeszcze istniała. Świetne jedzenie w zasadzie moje ulubione, ale było drogo.
3. Trzecie miejsce przypada restauracji Panie i Panowie na Piłsudkiego 13. Kuchnia pierwszorzędna, jednak ceny moim zdaniem dość wysokie, dlatego bywam tam sporadycznie.
4. Na czwartym miejscu znajdzie się restauracja MamaLeo - świetne jedzenie, pomysłowe smaki.
5. Lubię restaurację Cleopatra w Galerii Słonecznej. Stało się tak głównie za sprawą menu lunchowego, które dziwnym trafem trafiło w mój gust i serwowane jest jedno z moich ulubionych dań w sieci restauracji Sfinx. Polecam również za świetną pizze elastyczność kierownictwa i pracowników a także dobre ceny. 6. Dobre jedzenie jest u Gesslera w restauracji U kucharzy. Dałbym wyższe miejsce, ale ta cena...
7. Dobrej jakości jedzenie serwują w restauracji Teatralna. Pizza bardzo dobra, ale mała i drogo. Obiady jakościowo bardzo dobre, jednak nie na mój gust.
8. A niech tam. siódme miejsce dostanie restauracja Olivio na Żeromskiego. Jedzenie bardzo smaczne - dałbym nawet trzecie miejsce, jednak obsługa nie do końca się zna i dopiero po upomnieniu się o swoje prawa zgodzili się ze mną i poszli mi na rękę.
9. Polecam kebab na Żeromskiego. Dobra baranina.
10. Sfinx w M1. Dość dobre jedzenie.


Czytaj więcej na Restauracje Radom

Jeśli są Państwo zainteresowani znalezieniem się na liście lub o tym bym wypowiedział się na temat Państwa dań, które serwujecie, jestem w stanie przeprowadzić degustację i napisać recenzję z pobytu u Państwa na swojej stronie. Mogę przeprowadzić również badania typu tajemniczy klient, szczegóły telefonicznie lub mailowo. Jako inwestor, wiem na co zwrócić uwagę.