Inne moje hobby i to jak spędzam wolny czas. Ulubione miejsca

Ulubione herbaciarnie głównie w Radomiu.

Mam swoje ulubione herbaciarnie, w których kiedyś lubiłem przebywać. Nadal lubię dobrą herbatę.
W herbaciarniach pijam głównie czarną herbatę. W domu również zieloną oraz czerwoną.

1. Najlepszą herbatę jaką piłem serwują w Radomiu w Pivovarii. Jest to herbata po cygańsku z miodem i pomarańczą. Klub należy polecić również ze względu na wystrój.
2. Na drugim miejscu postanowiłem umieścić herbatę w restauracji Teatralna. Dilmah fioletowa. Również wystrój tej restauracji sprawia, że lubię w nim spędzić więcej czasu. Nie przepadam jednak za ich kuchnią, chociaż pizza jest smaczna, ale mała. Więcej o tej restauracji w odpowiednim dziale.
3. Kolejne miejsce zajmuje herbata w restauracji MammaLeo na Reja. Również fioletowa luxusowa Dilmah z lekkim posmakiem wanilii. Super obsługa.
4. Czwartą lokatę zajmuje u mnie kawiarnia i herbaciarnia u Marcusa. Polecam herbatę WinterDream.
5. Dobrą herbatę można wypić w kawiarni Czarny Kot na Żeromskiego. Przyjemne i ciche miejsce.
6. Świetną herbatę można wypić w restauracji Cleopatra w Galerii Słonecznej. Polecam cynamonową. Ta restauracja jest moją ulubioną.
7. Kiedyś moim ulubionym miejscem do picia herbaty była cukiernia Kiliana na Malczewskiego. Herbaty czarna, czerwone i zielone.
8. Może to się wyda komuś śmieszne. Trudno. Paradoksalnie lubię wypić herbatę przy dworcu z budki, gdzie podają herbatę za 1.50zł w kubku ze styropianu. Dla mnie ma to swój urok.

Na razie lista się urywa, gdyż nie jestem w stanie więcej dobrych herbaciarni wykombinować... Może z czasem się pojawi tu coś więcej.

Czytaj więcej na Herbaciarnie Radom

Jeśli są Państwo zainteresowani znalezieniem się na liście lub o tym bym wypowiedział się na temat Państwa herbaty lub dań, które serwujecie, jestem w stanie przeprowadzić degustację i napisać recenzję z pobytu u Państwa na swojej stronie. Mogę przeprowadzić również badania typu tajemniczy klient, szczegóły telefonicznie lub mailowo. Jako inwestor, wiem na co zwrócić uwagę.