Doradztwo oraz sprzedaż.

Handlem zajmowałem się od około 16 roku życia. Pierwsze pieniądze zarobiłem będąc jeszcze młodszym. Od zawsze fascynowało mnie zarabianie pieniędzy i stało się ono moim hobby. Głównym obszarem mojej działalności był handel telefonami, którymi interesuje się od dawna.

Kolejnym krokiem w zawodzie sprzedawcy była praca przedstawiciela handlowego w telekomunikacji, gdzie miałem kontakt z klientem. Sprzedawałem usługi operatorów telefonii komórkowej oraz naziemnej w systemie sprzedaży bezpośredniej.

Jako niezależny doradca zamierzam wprowadzić możliwość zakupu u mnie produktów finansowych. W tej chwili możliwe jest tylko dzielenie się moją wiedzą, ale jeśli będzie duży odzew, wtedy postaram się sprzedawać produkty partnerów, z którymi współpracuję i których produkty polecam.

Początkowo handlowałem telefonami komórkowymi przez dość dług okres około 8 lat. Naprawiałem również telefony, zdejmowałem simlocki, wgrywałem oprogramowanie oraz języki.

Aktualnie sprzedaję głównie na allegro oraz w anonsach elektronikę użytkową - telefony, tablety, komputery oraz świadczę różne usługi w tym zakresie.

Zamierzam współpracować z partnerami w oparciu o model MLM oraz sprzedawać produkty w internetowych sklepach wykonanych osobiście.