Niezależny doradca inwestycyjny i finansowy

Szkolenia z finansów i innych dziedzin powiązanych z ekonomią.

Postanowiłem, że będę na razie szkolił indywidualnie osoby. Szkolenie miałoby charakter rozmowy, podczas której postaram się zdiagnozować problem i znaleźć jego rozwiązanie. Udzielam również korepetycji.

Posiadam rozległą wiedzę z dziedziny filozofii, nauki ekonomii, psychologii oraz perswazji, dzięki czemu jestem w stanie zmienić sposób postrzegania świata przez Państwa oraz pomóc obrać drogę życiową oraz określić cele, a także dobrać zestaw umiejętności, które warto nabyć, by je osiągnąć.

Szkolenia mogą odbywać się nie tylko z finansów osobistych, ale również z innych dziedzin życia, które w jakiś sposób są związane z szeroko pojętą ekonomią, polityką oraz życiem codziennym.

Cena szkolenia to od 30 do 100zł za godzinę szkolenia od osoby w zależności od ilości osób oraz tematyki. Maksymalnie w grupie może być 3 osoby. Mogę również szkolić młodzież w wieku licealnym.

W przyszłości zamierzam prowadzić szkolenia w większych grupach, gdy tylko przygotuję stosowny materiał.

To co mnie wyróżnia, to fakt iż nie sprzedaję produktów tylko szkolę z całego zakresu inwestycyjnego, gdyż jestem niezależnym doradcą inwestycyjnym. Szkolenia pomagają w nauczeniu się zaradności życiowej.