Niezależny doradca inwestycyjny.

Jestem inwestorem od 2005 roku. Zaczynałem inwestując w fundusze. Z czasem przeszedłem na rynek akcji, by w końcu zacząć zarabiać na futures.

Przewidziałem kryzys z 2007 roku.

W dalszym ciągu inwestuje. Coraz więcej staram się inwestować w akcje lub fundusze akcyjne oraz obligacyjne. Ostatnio zajmuję się inwestowaniem w waluty.

Jestem niezależnym inwestorem, chociaż mam swoje ulubione firmy, z którymi współpracuje. Doradzam również mniej doświadczonym graczom - kiedy i w co inwestuję. Dzielenie się efektami mojej pracy jest płatne. Tak zwane darmowe porady u tak zwanych doradców finansowych w bankach, są tak na prawdę sprzedażą przedstawicieli handlowych banków. Sprzedają oni produkty, które dają zarobić nie inwestorom, a bankom. Sami przedstawiciele handlowi banku kierują się marżą jaką oferuje im bank a nie interesem klienta.

Ponadto wiele firm finansowych po sprzedaniu produktu np. polisy inwestycyjnej powiązanej z inwestowaniem w fundusze nie zajmuje się doradztwem lub jest ono niekorzystne dla klienta.

Dlatego ja, będąc doświadczonym inwestorem jestem w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami uczciwie z Państwem. Nie daj się wkręcić pracownikom banku. Skorzystaj z usług niezależnego doradcy inwestycyjnego.

Osobiście osiągam akceptowalne stopy zwrotu, na części kapitału są to nawet wysokie zyski.