strony.internetowe.radom.pl oraz czyli moje nowe portfolio

Posted on

Witam

Dzisiaj chciałem przedstawić moje nowe portfolia, strony które prezentują moje umiejętności oraz nowoczesne podejście do wykonywanie stron internetowych. Od poprzedniego roku wiele się zmieniło. Aktualnie wykonuję strony responsywne, czyli takie, które dostosowują się do wielkości ekranu. Dzięki temu na telefonach i tabletach wyglądają tak samo dobrze jak na komputerze stacjonarnym.

Poza tym poprawiłem jakość stron dzięki Modern Design czyli nowoczesnemu stylowi tworzenia stron internetowych. Teraz strony wyglądają bardo profesjonalnie i jestem w stanie konkurować z twórcami z całego świata co najmniej na poziomie średnio-zaawansowanym.

Świat stron zawsze mnie fascynował. Bardzo polubiłem tą pracę, jednak jeszcze czuję niedosyt. Na pewno będę chciał się rozwijać w kierunku tworzenia stron www oraz wykonywania aplikacji internetowych. Preferują pracę z ASP.NET MVC. Jednak jest to bliżej nieokreślona przyszłość. Z tworzeniem prostych stron wizytówek dla firm na pewno zamierzam się związać na dłużej. Jeśli poszerzę porfolio o strony dla firm, będę chciał rozwijać się w kierunku bardziej zaawansowanych portali.

Praca ze stronami jest dość łatwa i przyjemna. Nie zmienia to faktu, iż nauczyć się należało bardzo wiele, by osiągnąć ten poziom. Cały czas jeszcze się szkolę, powiększam swoje umiejętności. Niedługo mam zamiar opublikować kolejny artykuł o swojej następnej stronie reklamowej, jednak bardziej zaawansowanej, zrobionej w stylu OnePage czyli na jednej stronie znajdują się wszystkie informacje. Na niej będą zamieszczone również skrypty jQuery. Na tych powyższych nie ma skryptów, gdyż z założenia te strony w kwocie 300-500 zł mają być dość proste i ładnie wyglądać, przyciągając oko potencjalnego klienta, nie rozpraszając jego uwagi. Grafikę opieram głównie na zdjęciach. Jednak ten tryb pracy najbardziej mi odpowiada i daje konkretny przekaz. W podanej cenie oferuje zdjęcia darmowe, jednak warto zastanowić się nad zakupem zdjęć płatnych, gdyż uważam, że są znacznie lepszej jakości.

Z ofertą wychodzę na cały kraj, gdyż i tak w większości pracuję w domu zdalnie. Jest to mój ulubiony sposób pracy, gdyż mam pod ręką zawsze swoje rozwiązania, do których mogę zajrzeć. W dodatku praca w łóżku jest na prawdę przyjemna :).

Pozyskuję nowych klientów już od pewnego czasu. W ramach zakupu strony internetowej, przez rok oferuję darmowy hosting. W późniejszym czasie klient płaci mi za każdy kolejny rok z góry.
Domenę zawsze polecam wykupić klientowi, gdyż jest to lepsze rozwiązanie prawne dla niego – jest przez to chroniony.

W ostatnim czasie dodałem również efekt paralaksy w sliderze oraz wykonałem profesjonalne SEO strony. Mam nadzieje, że strona szybko wejdzie do TOP30.

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, napisz na maila.
Pozdrawiam.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *